Bingöl web Tasarım

Bingöl web Tasarım

"Siz Hayel Edin Biz Yapalım" 
Web Siteniz Yönetilebilir Olmalı

Web tasarım Bugünün web siteleri giderek daha dinamik hale gelmektedir. Artık statik HTML web sayfalarının yerini komut ve veritabanı çağrıları tarafından oluşturulan dinamik web siteleri almaktadır. Kullanıcı arayüzleri geleneksel sayfalar yerine daha sorunsuz AJAX gibi teknolojileri kullanmak istiyor. Günümüzde en çok kullanılan sistem Linux, Apache, MySQL ve PHP ( LAMP ) kullanılan sistemlerdir. Yönetilebilir bir web sitesi için CMS ( İçerik yönetim sistemi ) ile yazılmış bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Bu sistem aracılığıyla, yazılarınızı, resimlerinizi ve video, pdf, office dökümanlarını rahatlıkla web sitenizde başka bir web programcısı veya elemana ihtiyaç duymadan rahatlıkla kendiniz yayınlayabilirsiniz. Yönetilebilir dinamik web siteleri genellikle güncelleme sıklığı çok fazla olan kişi veya kurumlar tarafından tercih edilir.

Web Siteniz Size Kazandırmalı
Size ait olan web siteniz size, imaj veya para kazandırmalı. Kurumsal tasarım yapılan web sitelerinde şirketinizin veya şahsınızın internet ortamındaki imajı çok önemlidir. bunu yansıtacak en önemli mecra web sitenizdir. Web sitenizin temasından ve içeriğinden siz sorumlusunuz ve kalitesini siz belirlersiniz. Eğer bir e-ticaret siteniz var ise buradan mümkün olduğunca faydalanmalısınız. Ürünleriniz veya yaptığınız hizmetleri tam olarak yansıtan, içeriği ve atsarımı iyi hazırlanmış mükemmel bir web sitesi size milyonlarca para kazandırabilir. Pazara hakim olmanız tamamen sizin yaptıracağınız e-ticaret / e-alışveriş web sitenizin içeriğine, tasarımına ve popülaritesine bağlıdır. Arama motorlarında üst sıralara çıkarak reklam vermeden pazar kazanmak istiyorsanız, web sitenizin SEO yani Arama motoru optimizasyou çok iyi yapılmalıdır. SEM yani Arama Motoru Pazarlama Sistemlerine kayıt olarak reklamlarınızı verebilir, web sitenizin popülaritesini artırabilirsiniz.

Nasıl Olmalı?
Günümüz için hazırlanan web siteleri iyi hazırlanmış, işlevlik ve görsellik ön planda olmalıdır. Sizin, kurumunuzun veya ürünlerinizi ön plana çıkartacak şekilde profosyonel düşünce ve fikirlerle, sizlere bu sitenin ne kazandıracağı ve geri dönüşümünü düşünülmesi şarttır. Google uyumu, profesyonelce hazırlanmış tasarımlar ve müşterinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir tasarım hazırlanmalıdır. Web Tasarım Süreci Sizlerle anlaştıktan sonra, tasarıma başlayıp ihtiyaca uygun en iyisini yapmak için çalışmalara başlıyoruz. Bu süre içerisinde sizlerle irtibatta olup, yaptığımız işle ilgili sizlerden fikir almayıda ihmal etmiyoruz. Bizim taahütümüz biz en iyisini yapana kadar, biz işimizin ciddiyetinde olup çalışmalarımızı kesmiyoruz...